Honoré Daumier
(1808-1879)
Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem
No.: 268003Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:12
litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Svede ji, nebo nesvede?
No.: 268000Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:09
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
První cena za růst - Prusko
No.: 267999Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:08
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
No.: 267998Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:07
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír - slepeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Zábava, která nikdy nevyjde z módy
No.: 267994Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:03
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Provazochodkyně
No.: 267993Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:02
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Scéna z ateliéru
No.: 267992Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:01
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jedlíci ústřic
No.: 267991Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:00
litografie, 23 x 23 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)