Honoré Daumier
(1808-1879)
Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem
Položka č.: 268003Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:12
litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Svede ji, nebo nesvede?
Položka č.: 268000Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:09
litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
První cena za růst - Prusko
Položka č.: 267999Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:08
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
Položka č.: 267998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Honoré Daumier
(1808-1879)
Zábava, která nikdy nevyjde z módy
Položka č.: 267994Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:03
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Provazochodkyně
Položka č.: 267993Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:02
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Scéna z ateliéru
Položka č.: 267992Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:01
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jedlíci ústřic
Položka č.: 267991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)