Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
Položka č.: 276323Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:42
uhel, papír, 17,2 x 9,4 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s houslemi
Položka č.: 276322Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:41
uhel, papír, 20 x 10,3 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž na židli
Položka č.: 276321Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:40
uhel, papír, 20,9 x 13,1 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodyně s klíčem
Položka č.: 276320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:39
uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hrabání sena
Položka č.: 276319Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:38
uhel, papír, 20,1 x 15,4 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stavení na kopci
Položka č.: 276318Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:37
uhel, papír, 12,4 x 19,7 cm, sign. LD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)