Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Zahrada na jaře

    Položka č.: 282312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17

    olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44

    lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00

    mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232932

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:28

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:40

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:26

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:28

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha

    Položka č.: 282217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2024 15:46

    tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 281780

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:30

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zátiší s ovocem a džbánkem

    Položka č.: 276808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:31

    tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    George a Mária International Show

    Položka č.: 282495

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:12

    tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potok

    Položka č.: 282494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:13

    olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Loď

    Položka č.: 282493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:14

    tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařenka

    Položka č.: 282492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:15

    olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Polní krajina

    Položka č.: 282503

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:38

    pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Menčice

    Položka č.: 282502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:39

    akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stará stodola ve Zdelově

    Položka č.: 282501

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40

    tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281917

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:41

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek mezi stromy

    Položka č.: 281859

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42

    olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281835

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:43

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U řeky

    Položka č.: 281836

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:44

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:27

    lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S kohoutem a květinou

    Položka č.: 282521

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:05

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook