-
Lenka Vilhelmová
(1957)
Winter of Fear
Položka č.: 954Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:31
lept, reliéfní tisk, 1997, 15,3 x 21 cm, sign. PD Vilhelmová L. 97, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lenka Vilhelmová
(1957)
Phenomenology of Location
Položka č.: 955Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:32
lept, reliéfní tisk, 1996, 19,7 x 15,3 cm, sign. PD Vilhelmová L. 96, č. 10/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alexej Vojtášek
(1952-2023)
Soutisk
Položka č.: 956Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:33
11x mezzotinta, lept, 1980, 41 x 25 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alexej Vojtášek
(1952-2023)
Soutisk
Položka č.: 957Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:34
8x mezzotinta, lept, 1980, 35 x 26 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Objekty
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:35
litografie, 1982, 51,5 x 39 cm, sign. PD Michaela 82, č. 13/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postavy
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36
akvarel, papír, 55 x 32 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gruß aus Toledo
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37
lept, 18,3 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrt
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38
litografie, 1999, 25,3 x 32,2 cm, sign. PD nečitelně, při okraji natržený papír, při okrajích zbytky lepenky , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Hnízdo
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39
akvatinta, 1986, 43,2 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
2x Kompozice
Položka č.: 963Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:40
litografie, suchá jehla, 1974, 1980, 16,8 x 12,3; 7,8 x 5,7 cm, sign. PD K. Vysušil 80, sign. PD K. Vysušil 74, č. 6/6; č. 2/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Svlékání III.
Položka č.: 964Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:41
lept, 1981, 11,5 x 6 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 44/80, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Svlékání VI.
Položka č.: 965Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:42
lept, 1981, 12,6 x 6,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Suchánek
Houslista
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:43
fotografie, 1975, 24,2 x 22 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Suchánek
Zeď
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:44
fotografie, 1975, 23,2 x 21,7 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45
fotografie, 1978, 36,2 x 26,2 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46
fotografie, 1978, 36 x 26 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Malý
(1950)
Vrstvení
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47
fotografie, 1987, 32 x 14,5 cm, sign. LD Malý 87, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Akt dívky
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:48
litografie, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Stark
Obilné pole
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49
olej, karton, 1964, 17,5 x 24 cm, sign. LD Karel Stark 64, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Schüller
Zátiší
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50
olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Běžec/Nahý muž
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, dřevotříska, 1979, 52 x 76 cm, sign. PD Načeradský 79, oboustranný obraz, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj útočí
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Samuraj
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jíří Slíva
(1947)
Nose in the rose
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Interdog
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 28/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Les Grands Boulevards, Paris
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle , č. 49/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Kyjev sv. Andrij
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Gabriel
(1960)
Ještěrka
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO