• Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:18

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Grimm

    (1943-2012)

    V kavárně

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:19

    kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:20

    uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:21

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Kompozice

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:22

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Rozkvetlá mez

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:23

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Přeslička

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:24

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:26

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:27

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:28

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kobyla

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:30

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:33

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:40

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:41

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:43

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:44

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:45

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:48

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:49

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:51

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:52

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:53

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:54

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:55

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wena Wona

    Marylin

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:56

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:57

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:58

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook