• Neznámý autor

    Dobytí Bastily

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:58

    rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Heraldické znamení

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:59

    podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Samurajové

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:00

    japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:01

    olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Konvolut dvou čínských akvarelů

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02

    akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ito Nisaburo

    (1910)

    Chrám

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:03

    japonský dřevoryt, 45 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Praskání jistoty II.

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:04

    frotáž, koláž, papír, 1992, 26 x 19 cm, sign. LD Noll 82, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Krajina s bludným balvanem

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:05

    litografie, 1943, 24,5 x 34 cm, sign. PD Jar Nov 43, pasparta, č. 9/56, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Kočárek

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:06

    linořez, 2009, 16 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Konstelace

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:07

    linořez, 2009, 22 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 17/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Kroužení

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:08

    linořez, 2014, 17,5 x 17 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Křižovatky

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:09

    linořez, 2009, 14,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 11/10, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Labyrint

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:10

    linořez, 2009, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 25/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Mašle

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:11

    linořez, 2009, 18 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Milenci

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:12

    linořez, 2009, 9x16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Na otočce

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:13

    linořez, 2009, 13,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Novosad

    (1953)

    Návštěvník

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:14

    linořez, 2009, 16,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Bojovníci

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:15

    litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pištec

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:16

    litografie, 1981, 9 x 11, 5 cm, sign. DU K. Oberthor 81, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:17

    litografie, 1968, 64 x 35 cm, sign. DU K. Oberthor 68, č. 60/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Autoportrét

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:18

    lavírovaná tuš, papír, 1953, 65 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 53, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Konstantin Biebl - Továrna I.

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:19

    monotyp, 1969, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Konstantin Biebl - Továrna II.

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:20

    monotyp, 1964, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Konstantin Biebl - Továrna III.

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:21

    monotyp, 40,8 x 26,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - září

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:22

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Oslavuje-li manžel den žen ještě o svatém Václavu, přeraž o něj oj a nebo nápravu., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová

    (1949)

    Schody na ostrov

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:23

    litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Jablko

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:24

    olej, karton, 2011, 26,5 x 19,5 cm, sign. LD Z. Popelková 2019, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Balanc

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:25

    olej, 2017, 19 x 13,5 cm, sign. LN Z. Popelková 2017, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Na jadranu

    Položka č.: 769

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:26

    litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Obchod

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:27

    lept, 10,5 x 8 cm, signatura PD pravděpodobně nepatří autorovi, papír při levém okraji lehce poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook