• Václav Fiala

    (1896-1980)

    Městečko v Normandii

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:28

    litografie, 32,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 11/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Ulice v Sieně

    Položka č.: 472

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:29

    litografie, 42 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 473

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:30

    litografie, 26,7 x 37,8 cm, sign. PD Václav Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Samota v Toskáně

    Položka č.: 474

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:31

    litografie, 1930, 25 x 36 cm, sign. PD V. Fiala 30, č. 3/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Tanec za dědinou

    Položka č.: 475

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:32

    litografie, 38 x 28 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/35, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Sopečná krajina

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:33

    litografie, 29,5 x 39,7 cm, sign. PD V. Fiala, 11. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Žena v kroji

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:35

    litografie, 1940, 41 x 28 cm, sign. LD V. Fiala 40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Léto

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:36

    dřevoryt, ruční papír, 1933, 46,5 x 37 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, autorův ruční tisk č. 9, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Fiala

    (1882-1963)

    Sklízení sena

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:37

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Fiala, rám, plátno na několika místech zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hynaise na Uměleckoprůmyslové škole v Praze a prof. A. Janka na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Ťukání, čekání

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:38

    litografie, 2009, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Fiala 2009, č. 44/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:39

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Výhled na řeku

    Položka č.: 483

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:40

    lept, 26 x 32,5 cm, sign. PD Hans Figura, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Do pekel

    Položka č.: 484

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:41

    uhel, papír, 1933, 32,6 x 23 cm, sign. PD V. Fleissig 33, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

  • Koloman Fodor

    Útok dravce

    Položka č.: 485

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:42

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Koloman Fodor, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Quido Fojtík

    (1926-1995)

    Červené květy ve džbánu

    Položka č.: 486

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:43

    akryl, sololit, 1984, 80 x 60 cm, sign. LD Q. Fojtík 84, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

  • Karel Franta

    (1928-2017)

    Pegas hrající na flétnu

    Položka č.: 487

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:44

    litografie, 20 x 12,5 cm, sign. LD Karel Franta, rám, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Spící dítě

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:45

    litografie, 1988, 24 x 41 cm, sifn. PD A. Fuchs 88, č. 52/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Alte Wiesse Carlsbad

    Položka č.: 489

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:46

    fotogravura, 42,8 x 54,9 cm, značeno v desce LD W. Gause pxt, PD photogravure R. Pauluss en Wien, na papíru žluté skrvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Procházka po Praze

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:47

    olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    Pírka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:48

    olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Akademický malíř Miroslav Ketman

    Položka č.: 492

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:49

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Chrám

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Strážkyně města

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:51

    dřevoryt, 1965, 34,5 x 22,5 cm, sign. PD Grmelová 65, rám, č. 31/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pramička u břehu

    Položka č.: 495

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:52

    litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, sign. PD J. Grus 41, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Položka č.: 496

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:53

  • Stephan Grygar

    No Title

    Položka č.: 497

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:54

    fotografie, 1988, 57 x 41,5 cm, sign. na zadní straně Milan Grygar, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Hájek Hvězdínský

    (1900)

    Lomnice nad Popelkou

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:55

    akvarel, tužka, papír, 1930, 21,3 x 29 cm, sign. PD nečitelně, LD věnování, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Oráč

    Položka č.: 499

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:56

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, sign. PD A. Hála, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Sylvestr Halata

    (1913-?)

    Sklizeň brambor

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:57

    lept, 1954, 27,5 x 36 cm, sign. PD Sylv. Halata 54, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)