• Markéta Kolářová

    (1993)

    Flétnistka

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:28

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:29

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Komárek

    Muž před staženou žaluzií

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:30

    suchá jehla, 19,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Komárek

    Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:31

    dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Vězeň

    Položka č.: 595

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:32

    suchá jehla, 19,9 x 14,1 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Listopad

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:33

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Žena, Dvojice (konvolut dvou grafik)

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:34

    suchá jehla, 16,2 x 10,6, 14,4 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Komárek

    Hrozny

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:35

    dřevoryt, 22,7 x 31 cm, sign. DU V Komárek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Ivan Komárek

    Ženy, muži

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:36

    koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Vladimír Kopecký

    (1928-2016)

    Květina s motýlem

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:37

    litografie, 64 x 32 cm, sign. LD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Kopecký

    (1928-2016)

    Bodlák

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:38

    litografie, 64 x 35 cm, sign. PD V. Kopecký, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:39

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:40

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 604

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:41

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Koně

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Věnčení býka

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:43

    dřevoryt, 27, 5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Hra hřebečků

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:44

    litografie, 1942, 25 x 40,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, č. 6/21, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    At piece of My Light

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:45

    serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jarmila Králová

    Modrý čtverec

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:46

    olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Krásl

    (1928-2004)

    Chobotnice

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:47

    lavírovaná tuš, papír, 9,5 x 12 cm, pasparta, ilustrace k povídce, značeno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Čtyřportrét

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:48

    digitální fotografie, 30 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Antonín Kroča

    Extáze

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:49

    kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • B. Kron

    Ancona

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:50

    lept, 1926, 25 x 34,5 cm, sign. PD Kronmich?, na papíře místy skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála svatého Víta

    Položka č.: 614

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:51

  • Jiří Kubíček

    Kočka

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:52

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kubíček

    Šátek I.

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:53

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:54

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Pan H.

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:55

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    U piva

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:56

  • Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Víno

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:57