Dinara Kyoller
(1996)
Hněv (Podzim)
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Dinara Kyoller
(1996)
Odmítnutí (Léto)
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Dinara Kyoller
(1996)
Smlouvání (Zima)
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Pavel Richter
Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jan Čáka
(1929-2018)
Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Laštůvka
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Trnka
(1912-1969)
Ptáček
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Pocta Aloisi Senenfeldrovi
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 45,3 x 40,7 cm, sign DU Sovák, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Jan Souček
(1941-2008)
Kyklop nad krajinou
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Dívka v kroji
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
David Burliuk ?
První sníh
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
olej, sololit, 22 x 25 cm, sign. PD Burliuk, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
František Nedvěd
(1919)
Hlava klauna
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Porážka Prusů u Kolína
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
akvarel, tužka, papír, 49 x 63 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Odřich Smutný
(1925-2013)
Husy na návsi
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
tempera, papír, 18,5 x 28 cm, sign. PD O. Smutný, Antikvariát Dlážděná
Helena Chvojková Trnková
(1891-1958)
Smutný kluk
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jitka Walterová
Kotě z Kocourkova
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Kudláček
(1928-2017)
Slaměná panenka a ptáček s motýlem
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
kvaš, papír, 19,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, dole věnování paní Jiřině Rákosníkové z roku 2004, mírně odřený rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Pavel Körber
(1862-1925)
Múza
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Jaro
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Jesličky
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Nečekaná návštěva
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Marie Pospíšilová
(1902-1974)
Pařát
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Portrét dívky
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny
Jan Steklík
Motýlek pro Sigmunda Freuda
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen, člen Unie výtvarných umělců, Tovaryšstva malířského a Křížovnické školy čistého humoru bez vtipu
Vladimír Preclík
(1929-2008)
Geometrická kompozice s křížky
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
tempera, papír, 16 x 13,5 cm, sign. PD Vl. Preclík 47, zataveno do skleněného rámu s kovovým obvodem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Eugen Popov
Vyšehrad
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
akvarel, 2013, 19,5 x 27 cm, sign. LD Popov E., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vilém Plocek
(1905-2001)
Město
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1968, 40 x 55 cm, sign. LD Vilém Plocek 1968, rám, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Hedvika Krejčí
(1947-2017)
Mezi nebem a zemí
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)