• Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Cherubín

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1983, 31 x 22,3 cm, sign. DU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Obludy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 40 x 41,6 cm, sign. PD ABorn, č. 21/75, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Rodinka

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 25 cm, sign. PD ABorn, č. 54/55, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Golfové hřiště

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1991, 53 x 42,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 91, rám, č. 60/80, restaurováno, papír zvlněný, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátko

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, Okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Láhev

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, suchá jehla, 1979, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, E.A., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Kolesový parník

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1976, 13, 2 x 11, 7 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Profil (Donne)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    heliogravura, 47,3 x 31,5 cm, sign. DU Anderle, č. 81/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Setrvalé věnčení

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Marks of the Cemetery

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Koně

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka s boxerem

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka (Praha 1975)

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1975, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Gemrot

    (1983)

    On the road

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 4/50, malá skvrna na pravé straně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Mužský akt

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Polibek

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Zátoka Kuroto

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét Milana Rastislava Štefánika

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 51 x 37,5 cm, značeno LD v desce 1933 T. F. Šimon fecit sc., 30 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Dívka na trhu

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Francois Louis Schmied

    (1873-1941)

    Athene

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 1930, 40,5 x 28,5 cm, sign. PD F. L. Schmied, rám, č. 1/60

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína I.

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Jeleni v říji

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kytice

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Květinový motiv

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Postl

    (1774-1818)

    Praha

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook