• Lenka Vilhelmová

    (1957)

    Winter of Fear

    Položka č.: 954

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:31

    lept, reliéfní tisk, 1997, 15,3 x 21 cm, sign. PD Vilhelmová L. 97, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Vilhelmová

    (1957)

    Phenomenology of Location

    Položka č.: 955

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:32

    lept, reliéfní tisk, 1996, 19,7 x 15,3 cm, sign. PD Vilhelmová L. 96, č. 10/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alexej Vojtášek

    (1952-2023)

    Soutisk

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:33

    11x mezzotinta, lept, 1980, 41 x 25 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alexej Vojtášek

    (1952-2023)

    Soutisk

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:34

    8x mezzotinta, lept, 1980, 35 x 26 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Objekty

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:35

    litografie, 1982, 51,5 x 39 cm, sign. PD Michaela 82, č. 13/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 959

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36

    akvarel, papír, 55 x 32 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gruß aus Toledo

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37

    lept, 18,3 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chrt

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38

    litografie, 1999, 25,3 x 32,2 cm, sign. PD nečitelně, při okraji natržený papír, při okrajích zbytky lepenky , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hnízdo

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39

    akvatinta, 1986, 43,2 x 39,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    2x Kompozice

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:40

    litografie, suchá jehla, 1974, 1980, 16,8 x 12,3; 7,8 x 5,7 cm, sign. PD K. Vysušil 80, sign. PD K. Vysušil 74, č. 6/6; č. 2/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Svlékání III.

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:41

    lept, 1981, 11,5 x 6 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 44/80, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Svlékání VI.

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:42

    lept, 1981, 12,6 x 6,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Suchánek

    Houslista

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:43

    fotografie, 1975, 24,2 x 22 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Suchánek

    Zeď

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:44

    fotografie, 1975, 23,2 x 21,7 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Les

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45

    fotografie, 1978, 36,2 x 26,2 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Les

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46

    fotografie, 1978, 36 x 26 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Malý

    (1950)

    Vrstvení

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47

    fotografie, 1987, 32 x 14,5 cm, sign. LD Malý 87, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Akt dívky

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:48

    litografie, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Stark

    Obilné pole

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49

    olej, karton, 1964, 17,5 x 24 cm, sign. LD Karel Stark 64, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Schüller

    Zátiší

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50

    olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Běžec/Nahý muž

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, dřevotříska, 1979, 52 x 76 cm, sign. PD Načeradský 79, oboustranný obraz, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj útočí

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,7 x 23,3 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samuraj

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    dřevořez, 35,3 x 23,2 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Interdog

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 28/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Les Grands Boulevards, Paris

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevný lept, 1908, 33 x 38 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, č. 174, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Šášové

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Komedie č. 10

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle , č. 49/60, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Kyjev sv. Andrij

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 2022, 102 x 72 cm, sign. PD Špaňhel 2022, č. 9/100

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Gabriel

    (1960)

    Ještěrka

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1997, 42,5 x 30,5 cm, sign. PD Gabriel, č. 13/100, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook