-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:18
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:19
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:20
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:21
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:22
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:24
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:26
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:27
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:28
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:29
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:30
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:31
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:33
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:40
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:41
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:43
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:44
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:45
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:48
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:49
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Bezúrová
(1958)
Očami vplávalo do mňa detstvo
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:51
lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:52
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko II
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:53
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko III
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:54
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:55
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wena Wona
Marylin
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:56
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:57
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:58
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO