Japonka

    Položka č.: 282263

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:16

    gobelín, 40 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Zahrada na jaře

    Položka č.: 282312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:17

    olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Pranostika - červenec

    Položka č.: 273724

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:18

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Přemysl Pitřík

    Postava ve městě

    Položka č.: 261922

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19

    olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    V horách

    Položka č.: 268949

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:20

    lept, 1946, 33 x 49,5 cm, sign. PD Přemysl Rolčík 25. II. 1946, rám, 3/20, dole autorovo věnování, při pravém horním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrnka, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)