Petr Fišárek
Svítání
Položka č.: 272532Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45
olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)