• Michael Rittstein

    WC muži

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    serigrafie, 1981, 27,5 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 14/31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Dva až tři

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    ... I učinil hvězdy...

    Položka č.: 42

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Houpačka

    Položka č.: 41

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Posel

    Položka č.: 40

    litografie, 1991, 72 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 29/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 39

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odvalený kámen

    Položka č.: 38

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Vzácný kámen

    Položka č.: 37

    litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Veselý

    (1935-2015)

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 1986, 20,5 x 29 cm, sign. PD A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Aleš Veselý

    (1935-2015)

    Židle

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    tužka, běloba, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Aleš Veselý

    (1935-2015)

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    frotáž, kombinovaná technika, papír, 22 x 33,5 cm, sign. PN A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jan Švankmajer

    Bilderlexikon - Nesoustavná anatomie č. 1

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    litografie, ručně kolorovaná, 2024, 43,5 x 28,2 cm, sign. PD Švankmajer J. 2024, rám, č. 47/50, český režisér, výtvarník a animátor. Studoval scénografii na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze v Křižovnické ulici u prof. Richarda Landera a obor režie a scénografie na katedře loutek Divadelní fak…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka zírající

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    akryl, plátno, 2012, 45,5 x 55,5 cm, sign. DU Načeradský 2012, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sá…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Ivan Komárek

    Kytka č. 68

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Rybař

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Soutisk

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1981, 27 x 28 cm, signováno, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jozef Danglár Gertli

    Franz Kafka, Proměna

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    giclée print, 39,3 x 57 cm, sign. PD Jo.Gerli Danglár, č. E.A.

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Ucho

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 2019, 33 x 44,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2019, č. 118/200

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    František Bidlo

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    kombinovaná technika, papír, 1980, 27 x 21 cm, sign. LD autorským piktogramem 80, na zadní straně popsáno autorem, štítek galerie Dílo s popisem, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimo…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Ráno

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Chiliastika 3

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    litografie, 32 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 1/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Zábava

    Položka č.: 238

    lept, 16 x 20 cm, sign. PD Kotík, č. 1, papír mírně ohmataný, místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

  • František Emler

    (1912-1992)

    Dívky

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    dřevořez, 42 x 29,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zátiší se špacírkou a ovocem

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    litografie, 30,2 x 45,7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 63/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Bez názvu I

    Položka č.: 235

    serigrafie, 53,8 x 33,5 cm, sign. LD Kristofori, č. 34/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Bez názvu II

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    serigrafie, 53 x 35 cm, sign. PD Kristofori, č. 46/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Milan Bauer

    Laurinka

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Milan Bauer

    Lokomotiva I

    Položka č.: 232

  • Petr Ptáček

    1973 Plymouth Fury NY Taxi Cab

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)