Aleš Lamr
(1943-2024)
Cherubín
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 1983, 31 x 22,3 cm, sign. DU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Obludy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
litografie, 40 x 41,6 cm, sign. PD ABorn, č. 21/75, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Rodinka
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
lept, 1987, 32,3 x 25 cm, sign. PD ABorn, č. 54/55, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Tomáš Bím
Golfové hřiště
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
litografie, 1991, 53 x 42,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 91, rám, č. 60/80, restaurováno, papír zvlněný, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Tomáš Bím
Lehátko
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, Okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Tomáš Bím
Láhev
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, suchá jehla, 1979, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, E.A., studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Tomáš Bím
Kolesový parník
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1976, 13, 2 x 11, 7 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Anderle
Profil (Donne)
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
heliogravura, 47,3 x 31,5 cm, sign. DU Anderle, č. 81/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Alois Nožička
Setrvalé věnčení
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Alois Nožička
Marks of the Cemetery
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka (Praha 1975)
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Gemrot
(1983)
On the road
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 4/50, malá skvrna na pravé straně
Ivan Komárek
Mužský akt
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Polibek
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Zátoka Kuroto
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
dřevořez, 33,5 x 21,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Portrét Milana Rastislava Štefánika
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
dřevoryt, 51 x 37,5 cm, značeno LD v desce 1933 T. F. Šimon fecit sc., 30 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
František Tichý
(1896-1961)
Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Dívka na trhu
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Francois Louis Schmied
(1873-1941)
Athene
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
dřevořez, 1930, 40,5 x 28,5 cm, sign. PD F. L. Schmied, rám, č. 1/60
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína I.
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Jeleni v říji
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Max Švabinský
Květinový motiv
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Karel Postl
(1774-1818)
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám