Ludmila Jiřincová
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:58
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ludmila Jiřincová
Dívka srdce
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:59
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Dvě dívky
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:00
Ludmila Jiřincová
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:01
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:02
Václav Johanus
(1947-2024)
Jablko od Evy
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:03
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 8/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Johanus
(1947-2024)
Ptáček
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:04
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 31/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Johanus
(1947-2024)
Podzimní slunce
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:05
serigrafie, 17, 5 x 17, 5 cm, sign. PD Václav Johanus , rám, č. 27/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Kadlec
Náměstí s kašnou
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:06
lavírovaná kresba tuší, křída, papír, 1987, 32,5 x 44,8 cm, sign. PD Kadlec 87, propíchané rohy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Kadlec
Ulička v Českých Budějovicích
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:07
lavírovaná tuš, papír, 1987, 45 x 32,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Erich Kaizr
(1919-1980)
Váza s květinami
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:08
pastel, papír, 1972, 43,5 x 33 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé malířské škole
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Wermer Kapfer
Zelená kompozice
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:09
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Václav Karel
(1902-1969)
Stáje
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:10
akvarel, uhel, papír, 30 x 44 cm, monogr. PD VK, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Karmazín
Dvojice s koněm
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:11
tuš, papír, 1982, 45,5 x 62,7 cm, sign. DU Jiří Karmazín, v pravém dolním rohu na papíře vodní skvrna (cca 5,5 x 5,5 cm), na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Folklorní motiv
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:12
akvarel, tužka, papír, 26 x 32 cm, monogr. DU AK (zčásti překryto paspartou), rám, na zadní straně nálepka Z pozůstalosti Adolfa Kašpara (1934) a razítko Chotěrova galerie Praha, původní dobová adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Milada Kazdová
(1911-2001)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:13
litografie, 32 x 25,3 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, č. 47/60, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Anna Khunová
Maškarní ples
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:14
Svatopluk Klimeš
Ještěrka
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:15
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:16
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:17
dřevoryt, 29,8 x 22,8 cm, monogr. PD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Imre Kocsis
(1937-1991)
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:18
sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Jiří Kodenka
Vzpomínka na Samarkand
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:19
olej, plátno, 1990, 35 x 50 cm, sign. na zadní straně Jiří Kodenka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice I
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:20
litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice II
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:21
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice III
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:22
litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:24
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Oranžová kompozice
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:25
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Alice Koch
Pýthia
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:26
barevná tužka, karton, 1976, 36 x 27 cm, sign. Zezadu Alice Koch, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:27