-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34
linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Loďky
Položka č.: 282383Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:36
litografie, 9,8 x 14,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris Vilém Šmidt
Položka č.: 282384Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:38
zinkografie, 1941, 15 x 9 cm, LD značek K, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Tempus tibi verum indico
Položka č.: 282385Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:40
lept, 14,3 x 10,5 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Akt
Položka č.: 282386Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:42
suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ženy v oblacích
Položka č.: 282387Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:44
lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Herbert Kisza
(1943)
Ještěr
Položka č.: 282388Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:46
lept, 1995, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD H. Kisza 95, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Herbert Kisza
(1943)
Rozbřesk
Položka č.: 282389Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:48
lept, 1987, 9,7 x 9,8 cm, sign. PD H. Kisza 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Herbert Kisza
(1943)
Hrad na skále
Položka č.: 282390Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:50
lept, 1979, 11,3 x 8,9 cm, sign. PD H. Kisza 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Praga caput regni 1830
Položka č.: 282391Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:52
ocelorytina, 6,4 x 10,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1966
Položka č.: 282392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:54
lept, reliéfní tisk, 26 x 7 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Výstava poštovních známek Praha 75
Položka č.: 282393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:56
ocelorytina, 1975, 8,6 x 7,4 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Pražský hrad 1829
Položka č.: 282394Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:58
ocelorytina, 1979, 9 x 7,5 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1967
Položka č.: 282395Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:00
lept, 17,5 x 8 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Zimní vesnice
Položka č.: 282396Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:02
litografie, 1983, 10,2 x 12,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Stavení v zimě
Položka č.: 282397Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:04
litografie, 1994, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU DBenešová 94, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
Položka č.: 282398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:06
litografie, 2012, 12,4 x 22,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 1/90, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Vzducholoď
Položka č.: 282399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:08
litografie, 2011, 14,7 x 22,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt s kočkou
Položka č.: 282400Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:10
litografie, 1983, 10,6 x 8 cm, sign. DU KBeneš 83, č. 8/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Čápová
(1956-2019)
Kohoutek na víně
Položka č.: 282401Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:12
lept, 2013, 13 x 8,8 cm, sign. PD H. Čápová 2013, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Horský potok
Položka č.: 282402Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:14
lept, 16 x 12,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závod
Položka č.: 282403Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16
litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
Položka č.: 282404Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO