-
Pavel Roučka
(1942)
Pohádka
Položka č.: 280326Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:31
litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Letní navečer
Položka č.: 282731Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:32
litografie, 1943, 35 x 43 cm, značeno LD na kameni VojSedláček, Prémie umělecké besedy na rok 1943, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Hudebníci
Položka č.: 281392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:33
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Slavíková
(1946)
Sen o kouli
Položka č.: 264491Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:34
lept, 1989, 27 x 23,7 cm, sign. PD HK. Slavíková 59, č. 14/28, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Šašek a dáma
Položka č.: 269751Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:36
litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
Položka č.: 282732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:37
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Bogdančikov
Rybáři
Položka č.: 282733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:38
akryl, plátno, 1992, 45,5 x 35,5 cm, sign. LD azbukou O. Bogdančikov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Brückner
Lodě v přístavu
Položka č.: 277084Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:39
tempera, karton, 25 x 37,5 cm, sign. PD L. Brückner, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Benátky
Položka č.: 282740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:40
olej, plátno, 16,5 x 22 cm, sign. na zadní straně J. Dlabal, rám, mírně zažloutlá malba, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Horn
Skalnatý břeh moře
Položka č.: 261763Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:41
olej, karton, 71 x 94 cm, sign. PD J. Horn, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Jakl
(1908-1981)
Rybářská bárka
Položka č.: 266274Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:42
olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:43
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:44
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Plachetnice
Položka č.: 270114Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Město ve Středomoří
Položka č.: 274442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Girona ve Španělsku
Položka č.: 274441Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pláži
Položka č.: 274440Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V Benátkách
Položka č.: 274439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Prosluněná kolonáda
Položka č.: 274436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z Itálie
Položka č.: 274435Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:53
olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 282734Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:54
olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Pinie
Položka č.: 280064Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:55
olej, plátno, 1969, 42,5 x 98 cm, sign. LD S. Odvárko 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Cesta na Lobud
Položka č.: 280063Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:56
olej, plátno, 1971, 50 x 70 cm, sign. LD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Slunce a moře
Položka č.: 282735Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:57
tempera, malířská lepenka, 1971, 110 x 37 cm, sign. PD Pitrmann 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
U Středozemního moře
Položka č.: 276788Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:58
voskový pastel, papír, 1969, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 12. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
P. Rosman
Galeona
Položka č.: 277100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:59
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD P. Rosman, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Plachetnice při pobřeží
Položka č.: 272629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 19:00
olej, plátno, 53 x 66,5 cm, sign. PD F. Sembdner, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO