-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Ledeburské terasy
Položka č.: 280220Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30
dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 279473Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:31
linoryt, 1970, 22,5 x 50 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 1/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 190332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32
litografie, 1943, 29,6 x 39,7 cm, značeno PD na kameni Alois Pitrmann, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rubeš
Karlův most
Položka č.: 282499Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Loreta - Svatá chýše
Položka č.: 282454Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:35
suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Loreta
Položka č.: 282453Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:36
měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2010)
Pražské Benátky
Položka č.: 282452Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:37
měkký kryt, akvatinta, 38 x 27,5 cm, sign. PD Aleš Vaic, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 249427Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Augusta
Borovice u potoku
Položka č.: 279078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daněk
Mýtina
Položka č.: 281839Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Otava před Pískem, směr Zvíkov
Položka č.: 282456Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Les
Položka č.: 282455Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:05
olej, karton, 1953, 28 x 19,5 cm, sign. PD Fibig 53, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim
Položka č.: 263711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
Položka č.: 263712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
Položka č.: 263713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
Položka č.: 263714Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Střechy domů
Položka č.: 213122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
Položka č.: 213120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krábčice u Jaroměře
Položka č.: 259136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13
akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krajina
Položka č.: 259135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Pod Zvolí u Jaroměře
Položka č.: 259134Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holešínský
(1917-1984)
Chrám svaté Barbory v Kutné Hoře
Položka č.: 280946Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:16
tempera, sololit, 33 x 42 cm, sign. Na zadní straně Holešínský, rám, Zašlá barva, mírně popraskaná, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Popradské pleso
Položka č.: 282500Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17
akvarel, papír, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hrabák
Stavení v lese
Položka č.: 281826Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:18
olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. K. Chodský
Podzimní alej
Položka č.: 282457Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO