• Dinara Kyoller

    (1996)

    Hněv (Podzim)

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    analogová fotografie, 2022, 61 x 45,8 cm, ze série Complicated feelings. Fáze hněvu ztělesňuje bouři emocí a vnitřní boj, které jsou reakcí na nespravedlnost a bolest. V tomto stadiu člověk ztrácí kontrolu nad svými pocity a vyjadřuje je skrze vztek a odpor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radho…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Odmítnutí (Léto)

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    analogová fotografie , 2022, 61,8 x 45,8 cm, "Complicated Feelings" je projekt zaměřený na zkoumání fází smiřování se se zármutkem. Fotografie v tomto projektu vizualizují různé etapy, kterými člověk prochází při ztrátě. Zachycují momenty popírání, hněvu, pokusů o vyrovnání se s realitou a…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Smlouvání (Zima)

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    analogová fotografie, 2022, 62,2 x 45,6 cm, ze série Complicated feelings. Fáze smlouvání je pokusem o změnu situace, zatímco deprese představuje uvědomění si její nevyhnutelnosti a ponoření se do smutku. V této fázi si člověk plně uvědomuje, že nic nemůže změnit, a propadá hlubokému smutku, Antiqar…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Richter

    (1942)

    Quo Vadis R. Hausner aneb vícero smutných Evropanů

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1983, 40,7 x 73,5 cm, sign. PD P. Richter 83, pasparta, č. 3/20, DU popsáno, přiložen katalog s podpisem Pavel Richter - Verbi Volati, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Čáka

    (1929-2018)

    Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, 1959, 32 x 25,5 cm, sign. PD Jan Čáka 1959, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Laštůvka

    (1951)

    Akt

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    linoryt, 1966, 24,5 x 33 cm, sign. PD Laštůvka 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Ptáček

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 21,5 x 15,6 cm, sign. PD Trnka, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Pocta Aloisi Senenfeldrovi

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    litografie, 45,3 x 40,7 cm, sign DU Sovák, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Kyklop nad krajinou

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kroji

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Burliuk ?

    První sníh

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, sololit, 22 x 25 cm, sign. PD Burliuk, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Nedvěd

    (1919)

    Hlava klauna

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1976, 45 x 35 cm, sign. PD Nedvěd 76, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Horská krajina

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Lom na Rusavě

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Porážka Prusů u Kolína

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 49 x 63 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Odřich Smutný

    (1925-2013)

    Husy na návsi

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tempera, papír, 18,5 x 28 cm, sign. PD O. Smutný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Chvojková Trnková

    (1891-1958)

    Smutný kluk

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1974, 26,3 x 13,4 cm, sign DU H. Chvojková - Trková , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Kotě z Kocourkova

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 28 x 124 cm, sign. na zadní straně Jitka Walterová, pozadí k anim. seriálu Kotě z Kocourkova, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Slaměná panenka a ptáček s motýlem

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kvaš, papír, 19,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, dole věnování paní Jiřině Rákosníkové z roku 2004, mírně odřený rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Múza

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Körber

    (1862-1925)

    Jaro

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Jesličky

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    olej, plátno, 1951, 33 x 45 cm, sign. PD JTBlažek 1951, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Nečekaná návštěva

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1950, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD JTBlažek 11.2.1950, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Pospíšilová

    (1902-1974)

    Pařát

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 1945, 44 x 31 cm, monogr. PD MP 45, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Portrét dívky

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tuš, papír, 42 x 21 cm, sign. PD ChlupáčM, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Steklík

    (1938)

    Motýlek pro Sigmunda Freuda

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, pero, papír, 2005, 23 x 17 cm, sign. PD Jan Steklík, rám, katalog k výstavě přiložen, člen Unie výtvarných umělců, Tovaryšstva malířského a Křížovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Geometrická kompozice s křížky

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    tempera, papír, 16 x 13,5 cm, sign. PD Vl. Preclík 47, zataveno do skleněného rámu s kovovým obvodem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Popov

    (1938)

    Vyšehrad

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, 2013, 19,5 x 27 cm, sign. LD Popov E., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Město

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1968, 40 x 55 cm, sign. LD Vilém Plocek 1968, rám, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hedvika Krejčí

    (1947-2017)

    Mezi nebem a zemí

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    akryl, plátno, 35 x 25 cm, monogr. PD HK., Antikvariát Ostrovní, absolventka Akademie výtvarných umění, Praha, prof. Paderlík Arnošt (1969 - 1975), École Nationale Superieure des Beaux-Arts v Paříži (1981 - 1982)

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook