-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sevilla
Položka č.: 282738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14
tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívky na louce
Položka č.: 269375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:15
tuš, papír, 8,8 x 8,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Profil muže
Položka č.: 269373Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16
tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
František Pavelka
(1894-1948)
Akt ženy
Položka č.: 269371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17
tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Houslista
Položka č.: 269369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18
tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie (z vlaku)
Položka č.: 282743Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Jižní Itállie
Položka č.: 282742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20
tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Žena v šátku - skica
Položka č.: 263496Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21
uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka W - miniatura
Položka č.: 263495Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22
tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka - miniatura
Položka č.: 263494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23
tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Svatý Antonín Paduánský
Položka č.: 263493Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24
akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Miniatury
Položka č.: 263492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25
tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Anděl
Položka č.: 263491Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26
akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Muž a žena
Položka č.: 282739Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27
pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona II.
Položka č.: 257749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona I.
Položka č.: 257748Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona III.
Položka č.: 257750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona IV.
Položka č.: 257752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Protiválečná Madona V.
Položka č.: 257751Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Velikonoce
Položka č.: 282747Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:33
tužka, papír, 28,7 x 47,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Pohled do kraje
Položka č.: 282746Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:34
tuš, papír, 19 x 34 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282745Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:35
uhel, papír, 22 x 32,5 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Alois Jirásek: Proti všem - skica
Položka č.: 282744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:36
uhel, papír, 20 x 33 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sembdner
(1910-1977)
Ležící žena
Položka č.: 282748Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37
uhel, papír, 30 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Staněk
Petit cours de paysage figures et animaux
Položka č.: 282749Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:38
tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Staněk ?
Na procházce
Položka č.: 282750Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:39
tužka, papír, 29,4 x 42,2 cm, sign. PD Staněk , mírně zažloutlý, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban?
Kočár
Položka č.: 282751Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:40
tužka, papír, 26 x 35,5 cm, monogr. PD U., na zadní straně razítko sbírky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Vejrych
(1882-1939)
Stromy a keře
Položka č.: 257826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:41
tužka, papír, 12 x 20,4 cm, sign. PD R. Vejrych, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278312Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:42
tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO