-
Neurčený
Taneční pár
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:04
tuš, papír, 21,2 x 27,7 cm, sign. PD , papír na okrajích nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Odpočinek po závodu
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:05
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, sign. LD, papír v pravém horním rohu lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Rychlobruslař
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:06
tuš, papír, 14,1 x 21,2 cm, sign. PD , papír v levém dolním rohu přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Dezinfekce
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:07
tuš, papír, 13,9 x 21,2 cm, sign. LD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Zraněná baletka
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:08
tuš, papír, 13,7 x 21 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Běžci
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:09
tuš, papír, 21,3 x 14,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Basketbal
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:10
tuš, papír, 21,2 x 13,5 cm, sign. PD , papír u dolního okraje pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Lyžařka
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:11
tuš, papír, 21,2 x 14,1 cm, sign. LD, papír u dolního okraje nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Veslař
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:12
tuš, papír, 21,2 x 16,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Dvojice v plavkách
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:13
tuš, papír, 21,1 x 14 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
V plavkách
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:14
tuš, papír, 22,5 x 15,9 cm, sign. LD, LD věnování Miškovi Borek… 1979, papír u levého horního rohu lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Wrestleři
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:15
tuš, papír, 14,1 x 21,1 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Běžec
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:16
tuš, papír, 21,2 x 14,1 cm, sign. PD , na obou stranách papíru je skica běžce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Házená
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:17
tuš, papír, 21,3 x 27 cm, sign. LD, PD Kouše ho pod vodou, papír na levém okraji pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Krasobruslaři
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:18
tuš, papír, 14,1 x 21,3 cm, sign. PD , papír na levém okraji lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený
Knock out
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 27. 08. 2024 16:19
tuš, papír, 21,2 x 23,2 cm, sign. PD , papír na pravém okraji přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Mošna
Chalupa
Položka č.: 218109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:00
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
(1879-1936)
Z cyklu Štramberk
Položka č.: 251741Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:02
lept, 13,2 x 16,6 cm, sign. PD F. Horký, Antikvariát Ostrovní, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký
(1879-1936)
Štramberk
Položka č.: 251841Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:04
tužka, papír, 1920, 22,2 x 20,5 cm, sign. LD FHorký 22. VII. 1920, Antikvariát Ostrovní, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Hugo Brunner
(1886-1928)
Svaté památce Josefa Mánesa
Položka č.: 251901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:06
lept, 1920, 46,5 x 44 cm, sign. PD VH Brunner, zažloutlý, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:08
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled ze zahrady na Chrám sv. Víta
Položka č.: 254896Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:10
akvatinta, 1912, 36,8 x 34,5 cm, LD značeno v desce J. Stretti - Zamponi 1912, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 255072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:12
litografie, 42,2 x 55 cm, sign. PD Al. Fišárek, zašpiněný, při okrajích pokrčený, lehce roztžený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:14
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:16
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dr. Eduard Beneš
Položka č.: 255251Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:18
hlubotisk, 38 x 31 cm, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neklidná zátoka
Položka č.: 255333Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:20
litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:22
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:24
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:26
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO