Aleš Růžička
Políčko
Položka č.: 281312Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37
akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Aleš Růžička
Kouř I.
Položka č.: 281526Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)