Petr Ptáček (1965)
grafický soubor, soubor pěti litografií, vše sign. PD Petr Ptáček 2006, vše číslováno 92/100, rozměr 15 x 21
Čas příhozu: 26.04.2024 16:46
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.500 Kč