J. Weigl
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Čas příhozu: 02.05.2024 09:33
Příhoz dražitele (1**3) na cenu: 2.000 Kč