Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Záboj Bohuslav Kuľhavý (1937-2023)
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná