Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Karel Beneš (1932-2021)
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná