Historie příhozu - Ruce
Oldřich Kulhánek (1940-2013)
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná