History of bids - Rybník v Dívčici
Ladislav Kotas (1910-1986)
olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná