Josef Liesler (1912-2005)
litografie, 1981, 49 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 81, rám, č. 126/130, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 26.04.2023 14:39
Příhoz dražitele (8**9) na cenu: 4.500 Kč