Historie příhozu - Motýl
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
litografie s podtiskem, 1970, 30 x 37,7 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 21.04.2023 08:00
Příhoz dražitele (9**4) na cenu: 3.500 Kč
Čas příhozu: 25.04.2023 18:18
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 3.600 Kč