Historie příhozu - DJ náčelník
Alena Anderlová (1977)
olej, plátno, 2014, 100 x 120 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, Alena Anderlová je absolventkou Akademie výtvarných umění, kde studovala v ateliérech M. Rittsteina a A. Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby, a v jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Povětšinou se jedná o světy lidské a zvířecí, v nabízeném díle jsou to spíše světy různých kultur. Důležitou roli v jejích dílech hraje rovněž světlo, často v podobě neonu, které je vždy zaměřené na ústřední motiv a zbytek malby je pak zahalen tmou, ostatně jako v díle DJ náčelník
Čas příhozu: 22.04.2023 12:48
Příhoz dražitele (5**4) na cenu: 55.000 Kč