History of bids - Městský komiks beze slov a postav
Vojtěch Proske (1993)
akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 20.03.2023 14:20
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.500 Kč