History of bids - Kompozice
Ivan Ouhel (1945-2021)
litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100
Čas příhozu: 13.03.2023 16:17
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 800 Kč
Čas příhozu: 17.03.2023 18:35
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 17.03.2023 18:35
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 17.03.2023 18:36
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 17.03.2023 18:36
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.200 Kč
Čas příhozu: 18.03.2023 07:51
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 1.300 Kč