Milan Kohout (1955)
4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír
Čas příhozu: 10.03.2023 14:46
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 400 Kč