Jitka Štenclová (1952)
olej, lepenka, 2013, 26 x 20 cm, sign. DU Jitka Štenclová 2013
Čas příhozu: 24.03.2023 17:57
Příhoz dražitele (3**8) na cenu: 1.200 Kč