History of bids - Útěk sodomských
Jaroslav Šerých (1928-2014)
litografie, 57 x 42 cm, sign. PD J. Šerých , č. 17/85, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 12.03.2023 00:11
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 800 Kč
Čas příhozu: 16.03.2023 20:39
Příhoz dražitele (3**2) na cenu: 900 Kč