Historie příhozu - Plod
Ivan Ouhel (1945-2021)
litografie, 2009, 43 x 29 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 12/100
Čas příhozu: 13.03.2023 16:17
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 900 Kč
Čas příhozu: 20.03.2023 14:18
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.000 Kč
Čas příhozu: 20.03.2023 14:18
Příhoz dražitele (6**3) na cenu: 1.100 Kč
Čas příhozu: 20.03.2023 14:18
Příhoz dražitele (6**2) na cenu: 1.200 Kč