History of bids - Dětská hra
Günter Hujber
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Čas příhozu: 10.03.2023 19:18
Příhoz dražitele (3**5) na cenu: 4.000 Kč
Čas příhozu: 15.03.2023 18:58
Příhoz dražitele (7**8) na cenu: 4.100 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 20:39
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.200 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 20:39
Příhoz dražitele (7**8) na cenu: 4.300 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 20:39
Příhoz dražitele (5**0) na cenu: 4.400 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 20:39
Příhoz dražitele (7**8) na cenu: 4.500 Kč