Stanislav Holý (1943-1998)
litografie, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 37/40, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny
Čas příhozu: 23.03.2023 13:44
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 1.500 Kč