Antonín Kroča (1947)
olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 22.03.2023 08:25
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 3.000 Kč