Antonín Kroča (1947)
olej, sololit, 2015, 61,2 x 35,5 cm, sign. PD Kroča 015, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 22.03.2023 08:24
Příhoz dražitele (7**2) na cenu: 2.500 Kč