Aleš Lamr (1943-2024)
litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24
Čas příhozu: 08.03.2023 12:09
Příhoz dražitele (4**9) na cenu: 3.800 Kč