Historie příhozu - Rudolf II.
Bedřich Budil (1943-2021)
olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zachycuje tak až surrealistické příběhy, které se v popředí jeho pláten odehrávají
Čas příhozu: 09.03.2023 08:30
Příhoz dražitele (9**4) na cenu: 25.000 Kč
Čas příhozu: 13.03.2023 14:31
Příhoz dražitele (8**1) na cenu: 27.000 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 12:05
Příhoz dražitele (9**4) na cenu: 29.000 Kč