Květa Pacovská (1928-2023)
litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 17.03.2023 18:21
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 1.000 Kč