Historie příhozu - Na počátku
František Skála (1956)
litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200
Čas příhozu: 11.03.2023 21:33
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 4.500 Kč
Čas příhozu: 23.03.2023 12:08
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 4.600 Kč