Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
uhel, pastel, akvarel, papír, 1934, 20 x 8 cm, sign. PD Fleissig 934, Ex libris M. Birnholz, Antikvariát Dlážděná