Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Vítězslav Fleissig (1893-1955)
tuš, akvarel, papír, 1933, 8 x 7,4 cm, sign. PD Fleissig 1933, Návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná